Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet (PC)

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet PC

Kolejny moduł stworzony z myślą o zaawansowanym symulatorze lotniczym Digital Combat Simulator World. Tym razem w ręce miłośników lotnictwa przekazano model CASA C-101 - hiszpański odrzutowiec oddany do użytku w 1975 roku.

To jest dodatek do gry Digital Combat Simulator World.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21stycznia2015

21stycznia2015

Steam

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet to kolejny z modułów udostępnionych przez firmę Eagle Dynamics w ramach serii zaawansowanych symulatorów lotniczych i jednocześnie wspólnej platformy DCS: World. Tytuł został opracowany przez studio Aviodev i w przeciwieństwie do poprzednich części cyklu, oferujących najbardziej ikoniczne modele samolotów oraz śmigłowców wojskowych, oddaje pod wirtualną kontrolę graczy dość niszowy model CASA C-101.

Aviojet to hiszpański odrzutowy samolot szkoleniowy, zaprojektowany w 1975 roku i wykorzystywany przez siły zbrojne Hiszpanii, Chile, Hondurasu i Jordanii. Model nie należał do zbyt popularnych i pomimo opracowania w latach 80-tych jego specjalnej, szturmowej wersji, szybko odszedł w zapomnienie. W chwili obecnej samoloty typu C-101 wykorzystywane są jeszcze m.in. przez reprezentacyjny zespół akrobacyjny Hiszpańskich Sił Zbrojnych, znany jako Patrulla Águila.

Zgodnie z żelaznymi regułami serii, maszyna została odtworzona w najdrobniejszych szczegółach, zarówno pod względem samego modelu lotu, jak i konstrukcji oraz wyglądu zewnętrznego. Serce samolotu stanowi tradycyjny, w pełni interaktywny kokpit, który dodatkowo możemy dostosować do własnych preferencji. Twórcy odwzorowali też m.in. takie elementy samolotu, jak systemy elektryczne, nawigacyjne, paliwowe, hydrauliczne itp. Nie zabrakło także smaczków i szczegółów, takich jak zmiany ciśnienia i zawartości tlenu podczas lotu, możliwość uszkodzenia podwozia podczas nieprawidłowej obsługi czy też uślizgi podczas kołowania na oblodzonym pasie.

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet oferuje dwie wersje samolotu: pierwotną, szkoleniową z nieco uproszczonym modelem lotu oraz szturmową, w której zastosowano model zaawansowany i odwzorowano m.in. rzeczywisty rozkład uzbrojenia maszyny. Moduł w pełni współpracuje z platformą DCS: World, pozwalając zarówno na zabawę w pojedynkę, jak i wspólne podniebne wędrówki z wirtualnymi pilotami, zasiadającymi w kokpitach innych samolotów dostępnych w ramach cyklu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 9,4 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo 2 GHz
 • 6 GB RAM
 • karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/ Radeon HD 4870 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7/8 64-bit
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i5 2.6 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950 lub lepsza
 • 10 GB HDD
 • Windows 7/8 64-bit