Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

UFO: Decydujące Starcie - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry UFO: Decydujące Starcie z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku267,8 MB

data aktualizacji14 października 2005

pobrań2427

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo

UFO: Aftershock jest sequelem stosunkowo chłodno przyjętej gry UFO: Aftermath. Była ona próbą stworzenia po latach gry strategicznej bazującej na sukcesie powstałej w 1994 roku UFO: Enemy Unknown – niestety wiele z tych planów nie wyszło, bo chociaż Aftermath zachował ducha oryginału, rozgrywka w nim była nadto wobec oryginału uproszczona.

Akcja sequela rozpoczyna się w roku 2054, w pół wieku po katastrofie, która uczyniła powierzchnię Ziemi nie nadającą się do mieszkania dla ludzi. Niedobitki rodzaju ludzkiego emigrowały na powierzchnię unoszącej się wyspy, Laputy, lecz i tam dosięgło je przeznaczenie w postaci rewolty przeciw nadmiernie skorumpowanej władzy. Konflikt zakończył się unicestwieniem wyspy i ludzie zostali zmuszeni łaskawym okiem spojrzeć na spustoszoną powierzchnię Niebieskiej Planety, obecnie znajdującej się w rękach obcych. Zadaniem gracza jest więc odbicie swej dziedziny z rąk kosmicznych najeźdźców – sektor po sektorze, państwo po państwie.

Uwaga: Demo zawiera trzy misje taktyczne umiejscowione na terenie miast: Londyn, Paryż i Stuttgart.

  • data aktualizacji: 14 października 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 267,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl