Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

18 Wheels of Steel: Convoy - unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry 18 Wheels of Steel: Convoy . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,4 KB

pobrań8238

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji5 października 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Archiwum zawiera zapisany wcześniej stan gry, który umożliwia wybór wszystkich ciężarówek (w liczbie 32) oraz przyczep (w liczbie 86), bez konieczności mozolnego ich odblokowywania.

UWAGA! Przed rozpoczęciem procesu instalacji, skopiuj w bezpieczne miejsce plik config.cfg, który znajduje się w katalogu: /Moje dokumenty/18 WoS Convoy/.

Aby móc posłużyć się ułatwieniem, należy rozpakować zawartość archiwum do katalogu:

/Moje dokumenty/18 WoS Convoy/

Po uruchomieniu gry samochody i naczepy dostępne będą po kliknięciu na opcji Showroom.

UWAGA! Plik konfiguracyjny zastosowany przez twórców ułatwienia opiera się na następujących ustawieniach grafiki: rozdzielczość 640x480x32 i odświeżanie 60Hz. Jeśli masz problemy z przestawieniem się na swoje parametry, uruchom grę przez polecenie:

convoy.exe /c

Pamiętaj, że plik convoy.exe znajduje się w katalogu, do którego zainstalowałeś grę.

  • data aktualizacji: 5 października 2005
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 4,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry 18 Wheels of Steel: Convoy

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

18 Wheels of Steel: Convoy - unlocker trainer 4,4 KB 2005.10.05 8,2K 1