Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon - MP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon z gatunku Gry Akcji w wersji MP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku451,4 MB

pobrań2884

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji30 września 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon demo MP - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

F.E.A.R. to kolejna gra z gatunku FPS autorstwa ojców m.in. Shogo: Mobile Armor Division, The Matrix Online i serii No One Lives Forever. Tytułowy akronim oznacza First Encounter Assault and Recon, co jest nazwą specjalnego rządowego oddziału militarnego ds. likwidacji wszelakiego terroryzmu. Wszyscy członkowie rzeczonego zespołu odbywają konwencjonalne szkolenie (umiejętności strzeleckie, walka wręcz itp.) oraz zdobywają zdolności o charakterze paranormalnym (np. niesamowita szybkość, owocująca de facto spowolnieniem otoczenia – vide słynny efekt bullet-time z filmowego cyklu The Matrix).

Uwaga: Demo przeznaczone jest wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej. Zawiera poziom Factory dedykowany trybom Deathmatch i Team Deathmatch oraz poziom Facility stworzony z myślą o trybie Capture the Flag. Możliwa jest zabawa do 16 osób w sieci lokalnej i w Internecie.

  • data aktualizacji: 30 września 2005
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 451,4 MB