Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

BattleForge - Skylords Reborn - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry BattleForge z gatunku Gry Strategiczne w wersji Skylords Reborn na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku4014,4 MB

pobrań1997

pobrań (7 dni)45

data aktualizacji30 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

BattleForge gra Skylords Reborn

Skylords Reborn to w pełni darmowa gra, stanowiąca fanowską przeróbkę RTS-a BattleForge z 2009 roku. Projekt opracował zespół Skylords Reborn Team. Jeśli projekt przypadnie Wam do gustu to warto wesprzeć autorów za pośrednictwem Patrona. Uzyskane w ten sposób środki idą m.in. na opłacanie serwerów.

Opis:

Projekt wskrzesza i ulepsza BattleForge. Była to wyśmienita strategia fantasy studia EA Phenomic (znanego z serii SpellForce), która działała na modelu free-to-play. Projekt ostatecznie został porzucony przez firmę Electronic Arts, a serwery zamknięto w 2013 roku. Grupa fanów postanowiła ożywić ten projekt i rezultatem tego jest Skylords Reborn

Mod nie tylko przywraca pełną sieciową funkcjonalność gry, ale również ją gruntownie ulepsza. Usunięto wszystkie mechanizmy free-to-play. Dzięki temu każdy element trzeba odblokować rozgrywką, a nie przez mikropłatności. Poprawiono również balans rozgrywki, usunięto błędy i wprowadzono nową zawartość

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i uruchom instalator SRInstaller.exe. Powinien on samodzielnie odnaleźć plik BattleForge.7z ((także z archiwum) zawierający dane do instalacji. Jeśli tak się nie stanie to trzeba wskazać lokalizacje tego pliku na Waszym dysku twardym.

Do zabawy będziesz potrzebował konta, które zarejestrujesz na oficjalnej stronie projektu.

  • data aktualizacji: 30 czerwca 2021
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 4014,4 MB

Pliki do gry BattleForge

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

BattleForge - Skylords Reborn gra 4014,4 MB 2021.06.30 2K 45