Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - A Witcher's Adventure v.1.31 Beta - Mod do gry - Download

Plik A Witcher's Adventure v.1.31 Beta to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1198,7 MB

data aktualizacji12 stycznia 2021

pobrań56

pobrań (7 dni)43

Pobierz plik za darmo
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition mod A Witcher's Adventure v.1.3

A Witcher's Adventure to mod do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, którego autorem jest Gardden.

Opis:

Zgodnie z tytułem, mod wprowadza do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition elementy wzorowane na serii Wiedźmin. Wśród nich znalazły się 43 miecze zaczerpnięte wprost z gry The Witcher 3: Wild Hunt wraz z dodatkowymi surowcami do craftingu tych broni. Co ciekawe, autor otrzymał na to zgodę od studia CD Projekt RED.

A Witcher's Adventure wzbogaca również rozgrywkę o wiedźmińskie znaki i system alchemiczny, jak również pokaźny zestaw umiejętności i zdolności wzorowanych na tych, którymi mógł się pochwalić Geralt.

Modyfikacja oferuje wiele okazji do zabawy wszystkimi tymi elementami. Projekt wprowadza do Skyrima dziewięć nowych potworów z uniwersum Wiedźmina, jak również dodatkową lokację w postaci Kaer Fendargh. Do tego dochodzi pięć autorskich przygód fabularnych.

Instrukcje:

Najpierw zainstalujcie Skyrim Script Extender (SKSE), SkyUI. Address Library for SKSE Plugins, Spell Perk Item Distributor oraz powerofthree's Papyrus Extender for SSE (skopiujcie zawartość folderu „Data” moda do folderu „Data” w miejscu zainstalowania gry)

Do zainstalowania A Witcher's Adventure użyjcie programu Mod Manager. Alternatywnie możesz ręcznie wypakować archiwum do folderu „Data” w miejscu zainstalowania gry. Potem aktywuj moda w kliencie.

  • data aktualizacji: 12 stycznia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1198,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl