Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.14.0 - Mod do gry - Download

Plik CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.14.0 to modyfikacja do gry Cyberpunk 2077 z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku2,6 MB

pobrań46234

pobrań (7 dni)583

data aktualizacji19 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Cyberpunk 2077 mod CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.11.1

CyberEngineTweaks (dawniej PerformanceOverhaulCyberpunk) to modyfikacja do gry Cyberpunk 2077, której autorem jest Yamashi. Pomagali mu pseudo-version-dllUnhingedDoork oraz CookiePLMonster.

Opis:

To tzw. plugin, którego celem jest ulepszenie wydajności gry. CP2077 wystartował z wieloma niedoróbkami, które powodują, że gra jest bardziej wymagająca niż powinna. Ten mod naprawia część tych problemów.

Plugin naprawia również problem z wielowątkowością współbieżną (Simultaneous Multi-Threading/SMT), dzięki czemu można zanotować duży wzrost prędkości na komputerach z procesorami firmy AMD. Usuwa także wycieki pamięci z powodu błędu Spectre i oraz prawidłowo przydziela pamięć dla gry.

Lista zmian jest spora i cały czas się wydłuża, gdyż projekt jest dynamicznie rozwijany. W sumie jest to po prostu zbiór poprawek i zmian, które zwiększają wydajność. Dla osób z najsłabszymi pecetami przygotowano nawet opcję, która wyłącza większość przechodniów i aut na drogach.

Do tego projekt naprawia błąd powodujący zawieszanie się gry na procesorach bez obsługo funkcji AVX. Wprowadza także menu debug, pozwalające aktywować cheaty i zmieniać elementy rozgrywki. Wprowadza także wsparcie dla większej liczby padów.

Instrukcje:

Jeśli instalujesz moda po raz pierwszy to po prostu wypakuj archiwum do folderu grą.

Jeśli wcześniej miałeś starszą wersję moda to ją wpierw skasuj. Nie nadpisuj starszej wersji nową!

  • data aktualizacji: 19 czerwca 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 2,6 MB