Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Cyberpunk 2077 - CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.8.3 - Mod do gry - Download

Plik CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.8.3 to modyfikacja do gry Cyberpunk 2077 z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,3 MB

data aktualizacji6 stycznia 2021

pobrań34410

pobrań (7 dni)2553

Pobierz plik za darmo
Cyberpunk 2077 mod CyberEngineTweaks (PerformanceOverhaulCyberpunk) v.1.8.0

CyberEngineTweaks (dawniej PerformanceOverhaulCyberpunk) to modyfikacja do gry Cyberpunk 2077, której autorem jest Yamashi. Pomagali mu pseudo-version-dll, UnhingedDoork oraz CookiePLMonster.

Opis:

To tzw. plugin, którego celem jest ulepszenie wydajności gry. CP2077 wystartował z wieloma niedoróbkami, które powodują, że gra jest bardziej wymagająca niż powinna. Ten mod naprawia część tych problemów.

Plugin naprawia również problem z wielowątkowością współbieżną (Simultaneous Multi-Threading/SMT), dzięki czemu można zanotować duży wzrost prędkości na komputerach z procesorami firmy AMD. Usuwa także wycieki pamięci z powodu błędu Spectre i oraz prawidłowo przydziela pamięć dla gry.

Lista zmian jest spora i cały czas się wydłuża, gdyż projekt jest dynamicznie rozwijany. W sumie jest to po prostu zbiór poprawek i zmian, które zwiększają wydajność. Dla osób z najsłabszymi pecetami przygotowano nawet opcję, która wyłącza większość przechodniów i aut na drogach.

Do tego projekt naprawia błąd powodujący zawieszanie się gry na procesorach bez obsługo funkcji AVX. Wprowadza także menu debug, pozwalające aktywować cheaty i zmieniać elementy rozgrywki. Wprowadza także wsparcie dla większej liczby padów.

Instrukcje:

Jeśli instalujesz moda po raz pierwszy to po prostu wypakuj archiwum do „…bin/x64” w miejscu zainstalowania gry.

Jeśli wcześniej miałeś wersję moda starszą niż 0.7.0 to musisz wpierw ją skasować, gdyż od wersji 0.7.0 zmieniły się zasady funkcjonowania modyfikacji. W tym celu udaj się do „…bin/x64” i skasuj:

  1. foldery „Cyberpunk2077.exe.plugins” oraz „performance_overhaul”
  2. plik version.dll

Dopiero potem wypakuj archiwum moda do „…bin/x64”

  • data aktualizacji: 6 stycznia 2021
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl