Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Lovers in a Dangerous Spacetime - v1.4.5 +4 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Lovers in a Dangerous Spacetime . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku871,9 KB

data aktualizacji7 lipca 2020

pobrań138

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł korzystać z następujących klawiszy:

Alt+Num 1 – nieśmiertelność

Alt+Num 2 – wyłącz konieczność przeładowywania

Alt+Num 3 – zlokalizuj króliki

Alt+Num 4 – zwiększ prędkość

Alt+Num 5 – zmniejsz prędkość

Alt+Q - wyjdź

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.4.5 gry.

  • data aktualizacji: 7 lipca 2020
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 871,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl