Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

1944: Bitwa o Ardeny - SP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry 1944: Bitwa o Ardeny z gatunku Gry Strategiczne w wersji SP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku283,9 MB

pobrań6930

pobrań (7 dni)5

data aktualizacji18 marca 2005

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

1944: Battle of the Bulge to trzecia część popularnej serii strategii czasu rzeczywistego (RTS), osadzonych w burzliwym okresie II Wojny Światowej, za których produkcję odpowiada studio developerskie Monte Cristo. W pierwszej odsłonie cyklu, Desert Rats vs. Afrika Korps, działania wojenne rozgrywały się na obszarze Afryki Północnej, w D-Day („dwójka”) gracze zajmowali się lądowaniem sił Aliantów w Normandii i stworzeniem frontu zachodniego, teraz zaś wirtualne zmagania przeniesione zostały do schyłkowej fazy konfliktu, a konkretniej - największej kontrofensywy niemieckiej z 1944 roku, jaka miała miejsce w Ardenach.

Scenariusz gry rozpoczyna się w momencie zauważenia przez amerykańskich zwiadowców olbrzymiej koncentracji czołgów wojsk Trzeciej Rzeszy. Później w zależności od wyboru strony konfliktu, grający biorą udział w zmasowanej ofensywie na amerykańskie dywizje rozciągnięte wzdłuż linii frontu, bądź rozpaczliwej walce obronnej tychże oddziałów. Twórcy opracowali trzy rozbudowane kampanie dla pojedynczego gracza, składające się w sumie z 20 scenariuszów. Poszczególne mapy odwzorowane zostały zgodnie z realiami historycznymi, do ich przygotowania używano prawdziwych zdjęć czy map strategicznych z ówczesnego okresu. W trybie rozgrywki multiplayer miłośnicy rywalizacji w sieci lokalnej lub Internecie znajdą 10 poziomów (trzy opcje zmagań; do czterech osób walczących jednocześnie).

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę jednoosobową. Zawiera jedną misję po stronie niemieckiej „St. Vith”.

  • data aktualizacji: 18 marca 2005
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 283,9 MB

Pliki do gry 1944: Bitwa o Ardeny

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

1944: Bitwa o Ardeny - SP demo 283,9 MB 2005.03.18 6,9K 5