Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Moscow to Berlin - seria gier

Z Moskwy po Berlin
Z Moskwy po Berlin

Strategiczne 24 października 2005

Moscow to Berlin to już czwarta odsłona cyklu strategii czasu rzeczywistego (RTS), nawiązującego do burzliwych wydarzeń na frontach II Wojny Światowej i opracowywanego przez pracowników zespołu Digital Reality.

PC

1944: Bitwa o Ardeny
1944: Bitwa o Ardeny

Strategiczne 1 kwietnia 2005

Trzecia część popularnej serii strategii czasu rzeczywistego (RTS), osadzonych w burzliwym okresie II Wojny Światowej, za których produkcję odpowiada studio developerskie Monte Cristo.

PC

D-Day
D-Day

Strategiczne 27 sierpnia 2004

Strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, wydana przez brytyjską firmę Digital Jesters. Zgodnie z tym co możemy przeczytać w tytule, program poświęcony jest jednej z najsłynniejszych inwazji w dziejach II Wojny Światowej, lądowaniu w Normandii.

PC

Desert Rats vs. Afrika Korps
Desert Rats vs. Afrika Korps

Strategiczne 5 kwietnia 2004

Taktyczny RTS pozwalający na wzięcie udziału w działaniach zbrojnych na północnoafrykańskim froncie II Wojny Światowej. Możemy pokierować zarówno siłami niemieckimi jak i brytyjskimi. Tryb solo oferuje długą na ponad 20 misji kampanię. Nie zabrało też opcji rozgrywek wieloosobowych

PC