Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Minecraft - Smart Moving Reloaded v.0.0.4 (for 1.12.2) - Mod do gry - Download

Plik Smart Moving Reloaded v.0.0.4 (for 1.12.2) to modyfikacja do gry Minecraft z gatunku Gry Przygodowe. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku928,9 KB

data aktualizacji3 grudnia 2018

pobrań37126

pobrań (7 dni)263

Pobierz plik za darmo
Minecraft mod Smart Moving Reloaded v.0.0.4 (for 1.12.2)

Smart Moving Reloaded to modyfikacja do gry Minecraft, której autorem jest Tommsy64.

Opis:

Mod mocno rozszerza mechanikę poruszania się w grze. Gracze może m.in. wykorzystywać nierówności w ścianach do wspinaczki, czołgać się, biegać po ścianach czy wykonywać wślizgi.

Zastąpiono również animacje standardowych ruchów (w tym pływania 9 latania), tak aby były one bardziej różnorodne oraz zwiększono tempo sprintu.

Instrukcje:

1. Pobierz i zainstaluj narzędzie Minecraft Forge (posiada instalator).

2. Teraz musisz odnaleźć główny folder Minecrafta – dysk C/nazwa użytkownika/AppData/Roaming/.minecraft. Najprostszym sposobem jest wpisanie w wyszukiwarce windowsowej frazy %appdata%, a następnie przejście do folderu .minecraft.

3. Znajdziesz tu folder mods (jeśli nie istnieje, możesz stworzyć go samodzielnie). Umieść w nim modyfikację o rozszerzeniu .jar lub .zip.

4. Gotowe, mod powinien już działać. Pamiętaj, że modyfikacje nie zawsze ze sobą współpracują, więc nie ma sensu instalować kilku jednocześnie. Lepiej robić to pojedynczo i na bieżąco sprawdzać, czy gra działa prawidłowo.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl