Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Generals - Zero Hour - Realistic Combat v.1.31 - Mod do gry - Download

Plik Realistic Combat v.1.31 to modyfikacja do gry Command & Conquer: Generals - Zero Hour z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku26,9 MB

data aktualizacji23 czerwca 2018

pobrań2020

pobrań (7 dni)50

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer: Generals - Zero Hour mod Realistic Combat v.1.31

Realistic Combat to modyfikacja do gry Command & Conquer: Generals - Zero Hour, której autorem jest vnucik.

Opis:

W przypadku tego moda tytuł tłumaczy prawie wszystko. Celem Realistic Combat jest zwiększenie realizmu bitew w grze, przy jednoczesnym podbiciu dynamiki potyczek.

Zmian jest masa. Czołgi są znacznie droższe, ale za to ich działa mają zasięg połowy mapy. Na dalekich dystansach mocno tracą jednak na celności. Piechota jest praktycznie niewykrywalna w pozycji stacjonarnej. Wykryć da się ją tylko, gdy zbliżymy się na bliską odległość lub gdy piechota zacznie przemieszczać się po mapie.

Mod sprawia, że wykorzystywanie osłon ma kluczowe znacznie, a podejście skradankowe jest skuteczną taktyka. Karabiny maszynowe nie są w stanie już przebić pancerza czołgów, a rakiety ręczne mogą zniszczyć pojazdy pancerne jednym trafieniem, ale za to mają krótszy zasięg.

Instrukcje:

1. Zrób kopię zapasową oryginalnego pliku INIZH.big

2. Rozpakuj archiwum do folderu z grą.

3.Uruchom FinalBig.exe i za jego pomocą otwórz (open) INIZH.big i wybierz Edit, potem Extract all i wypakuj to w miejsce oryginalnego INIZH. Potem powtórz tę samą procedurę z EnglishZH.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz