Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

7 Days to Die - Starvation v.15.2.9.15 - Mod do gry - Download

Plik Starvation v.15.2.9.15 to modyfikacja do gry 7 Days to Die z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku6,3 MB

data aktualizacji5 marca 2018

pobrań2601

pobrań (7 dni)44

Pobierz plik za darmo
7 Days to Die mod Starvation v.15.2.9.15

Starvation to modyfikacja do 7 Days to Die, której autorem jest SDX Team.

Opis:

Starvation to jeden z największych i najbardziej ambitnych modów do 7 Days to Die. Projekt przerabia większość elementów gry, tak aby była ona trudniejsza, bardziej różnorodna i oferowała więcej swobody, zwłaszcza w późnych fragmentach rozgrywki.

Najważniejszą zmianą jest dodanie tzw. kolonii, czyli baz zarządzanych przez gracza. Możemy werbować postacie niezależne jako towarzyszy, a następnie przydzielać im zadania, takie jak np. bycie strażnikiem czy kucharzem. Znacząco rozbudowano także opcje craftingowe, a skonstruowanie wiele z nowych przedmiotów i budynków wymaga sprawnego wykorzystywania kontrolowanych przez sztuczną inteligencję podwładnych. Kolonie wymagają także wybudowania infrastruktury zapewniającej prąd, gaz i ciepło.

Mod wprowadza także nowy system chatu, pozwalającego m.in. na szeptanie czy wymuszający korzystanie z krótkofalówek przy komunikacji na długie dystanse. Znacząco rozbudowano mechanikę uprawy rolnej. Rośliny trzeba teraz podlewać i chronić przed podeptaniem przez zombie oraz zwierzęta. Do tego dodano nowe chory i psucie się żywności. Wprowadzono również mechanikę łowienia ryb oraz konstruowania pułapek.

Dzięki Starvation możemy także tresować zwierzęta oraz ulepszać uzbrojenie poprzez dołączenie nowych części. Świat gry zapełnił się zmutowanymi agresywnymi zwierzętami, a promieniowanie stało się równie niebezpieczne, jak zombie.

Instrukcje:

Aby zainstalować mogą wypakuj archiwum do folderu z grą i uruchom StarvLauncher.exe.

Uwaga: Starvation to bardzo wymagający mod, przynajmniej pod względem tego, ile pamięci potrzebuje. Warto mieć minimum 8 GB RAM’u, a dla pełnego komfortu lepiej aby było to 16 GB.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz