Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Devil's Pit Mod v.0.97 - Mod do gry - Download

Plik Devil's Pit Mod v.0.97 to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku25,6 MB

data aktualizacji5 lutego 2018

pobrań3246

pobrań (7 dni)50

Pobierz plik za darmo
Wiedźmin 3: Dziki Gon mod Devil's Pit Mod v.0.97

Devil's Pit Mod to modyfikacja do Witcher 3: The Wild Hunt, której autorem jest SkacikPL.

Opis:

Mod dodaje do gry nowe lokacje, postacie i przedmioty. Autorzy sprytnie wykorzystali jaskinie, które możemy znaleźć w Diablim Dole. W podstawowej wersji deweloperzy nie dokończyli tego miejsca i ostatecznie uniemożliwili jego eksplorację. Dostać się tam można tylko wykorzystując błędy silnika lub za pomocą komend z konsoli. Projekt Devil's Pit Mod zmienia ten stan rzeczy, otwierając tę lokację do zwiedzania.

Ponadto w jaskiniach pojawiły się cztery postacie niezależne. Wśród nich znajdziemy ludzkiego alchemika imieniem Thaddeus oraz najemniczkę Victorię, którą możemy zwerbować jako towarzyszkę. Spotkamy również znanych z drugiej części cyku Saskię oraz Iorwetha, ale na razie interakcja z nimi jest niemożliwa. Devil's Pit Mod dodaje także dziewiętnaście nowych przedmiotów, takich jak przenośny zestaw do golenia, pułapkę na niedźwiedzie oraz kilka dodatkowych typów bomb. Modyfikacja umożliwia też stoczenie pojedynku z kopią Geralta.

Instrukcje:

Projekt opracowano z myślą o tzw. Edycji Gry Roku Wiedźmina 3, zawierającej oba dodatki i zaktualizowanej do wersji 1.3. Instalacja moda jest prosta. Wystarczy wypakować pobrane archiwum do folderu z grą i wyrazić zgodę na podmianę plików. Potem należy uruchomić Wiedźmina 3 i udać się do Diablego Dołu. Tam wejście do jaskini znajdziecie w najwyższym punkcie kamieniołomu.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz