Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Devil's Pit Mod v.0.98a - Mod do gry - Download

Plik Devil's Pit Mod v.0.98a to modyfikacja do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku62,9 MB

pobrań5519

pobrań (7 dni)22

data aktualizacji2 listopada 2019

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon mod Devil's Pit Mod v.0.97

Devil's Pit Mod to modyfikacja do Witcher 3: The Wild Hunt, której autorem jest SkacikPL.

Opis:

Mod dodaje do gry nowe lokacje, postacie i przedmioty. Autorzy sprytnie wykorzystali jaskinie, które możemy znaleźć w Diablim Dole. W podstawowej wersji deweloperzy nie dokończyli tego miejsca i ostatecznie uniemożliwili jego eksplorację. Dostać się tam można tylko wykorzystując błędy silnika lub za pomocą komend z konsoli. Projekt Devil's Pit Mod zmienia ten stan rzeczy, otwierając tę lokację do zwiedzania.

Ponadto w jaskiniach pojawiły się cztery postacie niezależne. Wśród nich znajdziemy ludzkiego alchemika imieniem Thaddeus oraz najemniczkę Victorię, którą możemy zwerbować jako towarzyszkę. Spotkamy również znanych z drugiej części cyku Saskię oraz Iorwetha, ale na razie interakcja z nimi jest niemożliwa. Devil's Pit Mod dodaje także dziewiętnaście nowych przedmiotów, takich jak przenośny zestaw do golenia, pułapkę na niedźwiedzie oraz kilka dodatkowych typów bomb. Modyfikacja umożliwia też stoczenie pojedynku z kopią Geralta.

Instrukcje:

Projekt opracowano z myślą o tzw. Edycji Gry Roku Wiedźmina 3, zawierającej oba dodatki i zaktualizowanej do wersji 1.3. Instalacja moda jest prosta. Wystarczy wypakować pobrane archiwum do folderu z grą i wyrazić zgodę na podmianę plików. Potem należy uruchomić Wiedźmina 3 i udać się do Diablego Dołu. Tam wejście do jaskini znajdziecie w najwyższym punkcie kamieniołomu.

  • data aktualizacji: 2 listopada 2019
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 62,9 MB