Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption - Empire at war - Enhanced Campaigns Mod v.1.2 - Mod do gry - Download

Plik Empire at war - Enhanced Campaigns Mod v.1.2 to modyfikacja do gry Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku847,7 MB

data aktualizacji13 kwietnia 2018

pobrań696

pobrań (7 dni)15

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption mod Empire at war - Enhanced Campaigns Mod v.2122017

Empire at war - Enhanced Campaigns Mod to modyfikacja do Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption, której autorem jest DarthT.

Opis:

Celem moda jest generalne ulepszenie gry. Poprawia on wyraźnie jakość graficzną, dodając nowe tekstury, modele i efekty. Wprowadza także liczne zmiany w mechanizmach rozgrywki, usuwa błędy pozostawione przez oryginalnych deweloperów i zmienia zbalansowanie rozgrywki.

Co jednak ważne, wszystko te zmiany wprowadzone zostają do kampanii. Inne projekty ulepszające tę grę koncentrują się na rozgrywkach multiplayer, natomiast Empire at war - Enhanced Campaigns Mod zajmuje się wyłącznie poprawieniem grafiki i mechaniki dla pojedynczych graczy. Ponadto mod dodaje kilka nowych misji.

Instrukcje:

1.Wypakuj archiwum do folderu z modami (n;Program Files (x86)\LucasArts\Star Wars Empire at War Forces of Corruption\Mods). Jeśli nie masz go w tej lokalizacji to sam go stwórz.

2.Skopiuj oba pliki .bat z archiwum do folderu z grą„…Program Files (x86)\LucasArts\Star Wars Empire at War Forces of Corruption" i uruchom jeden z nich.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz