Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption - Empire At War Remake: Galactic Civil War v.3.0 (26122019) - Mod do gry - Download

Plik Empire At War Remake: Galactic Civil War v.3.0 (26122019) to modyfikacja do gry Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku379 MB

data aktualizacji7 stycznia 2020

pobrań177

pobrań (7 dni)24

Pobierz plik za darmo
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption mod Empire At War Remake: Galactic Civil War v.3.0 (26122019)

Empire At War Remake: Galactic Civil War to mod do Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption, opracowany przez grupę The Empire at War Remake Team. Jeśli modyfikacja przypadnie Wam do gustu to warto zajrzeć na oficjalnego Discorda projektu oraz rozważyć wsparcie jego twórców za pośrednictwem Patreona.

Opis

Ten projekt nie próbuje przenosić akcji w nowe realia. Celem autorów było jedynie odświeżenie i rozbudowanie gry, tak aby odpowiadała współczesnym standardom.

Aby to osiągnąć, gruntownie przerobili całą oprawę graficzną, poprawiając praktycznie wszystkie jej elementy, jak i wprowadzając nowe efekty wizualne.

Dodano także niedostępne wcześniej jednostki, ulepszono zbalansowanie rozgrywki oraz rozbudowano mechanizmy zabawy. Wszystko to jednak zrobiono w sposób, który zachowuje klimat i styl rozgrywki pierwowzoru.

Instrukcje:

1. Wypakuj archiwum do „…Steam\steamapps\common\Star Wars Empire at War\corruption\Mods”.

2.W kliencie Steam wejdź do Biblioteki gier, kliknij prawym przyciskiem myszy na Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption, wybierz Właściwości, a następnie Opcje Uruchamiania. Otworzy się okno do którego wpisz:

sweaw MODPATH=Mods\EAW-Remake

Jeśli nie masz wersji gry ze Steam to instalacja przebiega trochę inaczej:

1.Wypakuj archiwum do „…Star Wars - Empire At War Gold\EAWX\Mods”

2.W folderze z modem znajdziesz plik „EAW-Remake.bat”, skopiuj go do folderu, gdzie znajduje się plik swfoc.exe.

3.Aby wersja pudełkowa i z GOG gry się nie zawieszała musisz także zaaplikować patch 4GB do pliku swfoc.exe. Patch także znajdziesz w folderze z modem. (w przypadku wersji gry na Steamie nie ma potrzeby instalowania tego patcha.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl