Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Knight Rider 2 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Knight Rider 2 z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku247,7 MB

data aktualizacji19 października 2004

pobrań6872

pobrań (7 dni)10

Pobierz plik za darmo

Kontynuacja wydanej w 2002 roku gry akcji, która bazowała na popularnym w latach osiemdziesiątych serialu "Knight Rider" ("Nieustraszony"). Z racji tego, iż tytuł ten posiada oficjalną licencję serialu, pojawiają się wszystkie znane postaci, w tym Michael Knight, w którego postać wcielał się słynny aktor David Hasselhoff. Wersja pecetowa jest konwersją z konsoli PS2.

Podobnie jak w przypadku pierwszej części "Knight Ridera", gracz przez cały czas znajduje się we wnętrzu swojego pojazdu. Autorzy drugiej części gry pozostawili wszystkie typy misji znane z pierwszego "Knight Ridera". Większość zadań musi być zaliczona w określonym przedziale czasowym, zdarzają się także misje, w których należy kogoś ścigać czy, korzystając z możliwości K.I.T.T.-a (inteligentnego pojazdu Michaela Knighta), przedostać się w pozornie niedostępne miejsca. Sequel wprowadza natomiast do zabawy dwa zupełnie nowe typy zadań. W misjach opartych na walce gracz po raz pierwszy skorzysta z arsenału sterowanego pojazdu (w serialu był on praktycznie bezbronny), przy użyciu którego będzie musiał pokonać opancerzone pojazdy, ogromne roboty czy też doprowadzić do zatrzymania brata bliźniaka Michaela Knighta – Gartha. Oprócz tego co jakiś czas można rozegrać jedną z kilku minigier, może to być na przykład strzelnica albo specjalnie przygotowany tor wyścigowy. Etapy te nie mają żadnego wpływu na przebieg głównego wątku, mają jedynie uatrakcyjnić rozgrywkę.

Uwaga: Demo zawiera film Intro oraz trzy misje (The Mountains, The Compound i The Chopper Prt.2).

  • data aktualizacji: 19 października 2004
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 247,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl