Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Command & Conquer: Generals - Zero Hour - Blitzkrieg II: The Finest Hour v.3.01 - Mod do gry - Download

Plik Blitzkrieg II: The Finest Hour v.3.01 to modyfikacja do gry Command & Conquer: Generals - Zero Hour z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku700,7 MB

data aktualizacji17 lipca 2016

pobrań4561

pobrań (7 dni)78

Pobierz plik za darmo
Command & Conquer: Generals - Zero Hour mod Blitzkrieg II: The Finest Hour v.3.0

Blitzkrieg II: The Finest Hour to modyfikacja do Command & Conquer: Generals - Zero Hour, opracowana przez grupę Blitz II Team.

Opis

Blitzkrieg II: The Finest Hour to potężna totalna konwersja, która przenosi akcję gry w realia II wojny światowej. Do wyboru są trzy frakcje - Alianci, Armie Osi oraz Sowieci. Każda posiada własne jednostki, budynki i technologie. Podmieniono także praktycznie wszystkie elementy graficzne oraz przygotowano masę nowych map. Zmieniono także mechanizmy rozgrywki, tak aby lepiej oddawały specyfikę tego konfliktu.

Mod przeznaczony jest do rozgrywek skirmish przeciwko sztucznej inteligencji lub innym ludziom. Gdy zaczynamy rozgrywkę mamy dostęp tylko do jednostek z 1939 roku, a potem wraz z rozwojem technologicznych odblokowujemy kolejne lata wojny.

Instrukcje

Wypakujcie archiwum do głównego folderu z grą. Potem odnajdziecie plik extracted.zip i wypakujie go do folderu z modem. Potem uruchomcie moda za pomocą blitzkrieg2.exe.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz