Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Asterix & Obelix XXL - +5 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Asterix & Obelix XXL . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku4,6 KB

pobrań8515

pobrań (7 dni)9

data aktualizacji20 sierpnia 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom grę, a następnie uruchom trainera. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

F1 - „super Asterix” - nietykalny, szybko biega, wysoko skacze, jedno uderzenie wystarczy aby zabić, itp.

F2 - wyłącza opcję F1

F3 - nieograniczona ilość życia

F4 - wyłącza opcję F3

F5 - „hełm szpiega” - na pewnym etapie gry musisz zebrać odpowiednią ilość hełmów cesarskich szpiegów, teraz wystarczy ci tylko jeden.

F6 - włącza/wyłącza „rosnący” licznik hełmów (taka lokalna waluta :). Wyłącz go, gdy na liczniku pojawi się zadowalająca cię liczba.

F7 - jedno uderzenie „napełnia” pasek „combo”.

  • data aktualizacji: 20 sierpnia 2004
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 4,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.