Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku334,2 MB

data aktualizacji29 lipca 2004

pobrań2782

pobrań (7 dni)4

Pobierz plik za darmo

Koniec XIX wieku, maj roku 1897. Sherlock Holmes wspólnie ze swym nieodłącznym towarzyszem, doktorem Watsonem udaje się na przyjęcie w Sherringford Hall zorganizowane przez magnata budowlanego, Sir Melvyna Bromsby z okazji powrotu do kraju jego córki Lavinii. Korzystając z okazji gospodarz przyjęcia postanawia podzielić się ze zgromadzonymi na sali przyjaciółmi i znajomymi ważną informacją. W towarzystwie swojej prawej ręki - Hermanna Grimble, zajmuje miejsce na podwyższeniu z którego zamierza wygłosić przemówienie i nagle ... pada bezwładnie na ziemię, a obok jego ciała pojawia się krwistoczerwona plama. W tym momencie do akcji wkracza sam Sherlock Holmes, który nie czekając na przybycie policji sam postanawia rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci gospodarza domu.

Uwaga: Demo pozwala na zagranie postaciami Sherlocka Holmesa i Dr. Watsona, zwiedzenie 10 lokacji i oglądnięcie 10 minut wstawek filmowych. Łącznie, zdaniem autorów, demo to około 3 godziny rozgrywki.

  • data aktualizacji: 29 lipca 2004
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 334,2 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl