Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sherlock Holmes i tajemnica srebrnego kolczyka

Tanie Granie: Art of Murder i inne przygodówki

Major Doktor Upiorna, 30 kwietnia 2009, 11:00

W ciągu ostatnich kilku dni każdy z Was miał szansę kupić grę Turok za jedyne 29 zł. Ci z Was, którzy nie zamówili jeszcze tego tytułu mogą to zrobić do 4 maja. W tym tygodniu mam dla Was aż cztery ciekawe propozycje. Są to dobrze znane i chętnie wybierane przygodówki od City Interactive.

Kolejna przygodówka ze znanym detektywem pojawiła się na horyzoncie

Major Doktor Upiorna, 9 czerwca 2007, 09:29

28 kwietnia na polskim rynku dopiero co zadebiutowała przygodówka z Sherlockiem Holmesem w roli głównej, a w sieci już krążą informacje, że firma Frogwares zapowiedziała kolejną pozycję, traktującą o znanym detektywie. Gra o nazwie Sherlock Holmes vs The King of Thieves powinna zagościć w świecie elektronicznej rozrywki w trzecim kwartale bieżącego roku.

Kolejna gra z detektywem z Baker Street w roli głównej

Elrond, 24 września 2005, 11:33

Sherlock Holmes, detektyw, który narodził się w umyśle Sir Arthura Conana Doyle'a, całkiem nieźle radzi sobie na polu elektronicznej rozrywki. Na tyle dobrze, iż w październiku przyszłego roku ukaże się kolejna gra z nim samym w roli głównej, zatytułowana Sherlock Holmes: The Awaken.

Sherlock Holmes - data premiery już znana!

Axel Springer Press Release, 22 lutego 2005, 14:12

“Nowy” Sherlock Holmes

Elrond, 27 grudnia 2004, 10:22

Przygody najsławniejszego detektywa z opowiadań Artura Conan Doyle'a, Sherlocka Holmesa, doczekały się już kilku wcieleń jako gry komputerowe. Ostatnia prezentacja możliwości jego dedukcyjnego myślenia miała miejsce w sierpniu tego roku przy okazji premiery Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring, ale wiadomo już, że developer Frogwares pracuje nad kolejną grą.

Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring - status "gold"

Speed, 12 sierpnia 2004, 18:00

Nowa gra, dedykowana głównie fanom Sherloka Holmesa, Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring uzyskała właśnie “złoty” status, co równoznaczne jest z ukończeniem prac nad nią. Najnowsza gra przygodowa studia Digital Jesters trafi do sprzedaży w Wielkiej Brytanii już pod koniec sierpnia, czyli wcześniej niż planowano (wrzesień, br.).

Atrakcyjny pakiet dla fanów Sherlocka Holmesa

Łosiu, 23 lipca 2004, 08:46

Po niewątpliwym sukcesie jakim okazał się pierwszy produkt zespołu Frogwares, tj. gra przygodowa zatytułowana „Adventures of Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy”, jego członkowie postanowili pójść za ciosem wydając kolejną całkiem udaną przygodówkę „Journey to the Center of the Earth”, a także przygotowując drugą część przygód sławnego angielskiego detektywa o podtytule „The Silver Earring”. Gra ta ma zastać wydana w Europie już 27 sierpnia, a zaoferuje fanom detektywistycznych zagadek nie tylko fascynującą rozrywkę w wirtualnym świecie, ale także kilka dodatkowych godzin, które spędzą przed telewizorem. Stanie się tak ponieważ, autorzy wykupili licencję pozwalającą na dołączenie do gry pełnoprawnego filmu fabularnego na DVD z Sherlockiem Holmesem w roli głównej.

Sherlocku, zbadaj oficjalną stronę The Silver Earring!

Speed, 14 czerwca 2004, 08:15

Dla wszystkich Sherlocków Holmesów i doktorów Watsonów tego świata, mamy dobre wieści! Nowa gra przygodowa firmy Frogwares, nosząca dumną nazwę Adventures of Sherlock Holmes: The Silver Earring, doczekała się startu oficjalnej witryny internetowej, z której to można wyczytać wiele interesujących rzeczy.

Wieści zza Złotej Bramy...

Void, 28 marca 2003, 15:39

Przyznam, że kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym projekcie, to pomyślałem sobie, że ci szaleńcy nie wiedzą, co czynią, z jak ogromnym materiałem postanowili wziąć się za bary. Przecież to najlepsza, najpopularniejsza i jedna z trudniejszych w przeniesieniu na ekran, obojętne czy telewizyjny, kinowy czy też komputera, powieść. To wszak „W 80 dni dookoła świata” Juliusza Verne...