Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Making History: The Great War - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Making History: The Great War z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku326 MB

data aktualizacji21 listopada 2014

pobrań4633

pobrań (7 dni)15

Pobierz plik za darmo

Demo gry Making History: The Great War, trzeciej części serii strategicznych produkcji turowych, opracowywanych przez Muzzy Lane Software - studio słynące z tego, że przykłada dużą wagę do jak najdokładniejszego odwzorowania realiów historycznych. Gry tego zespołu początkowo powstawały głównie jako pomoc edukacyjna i często wykorzystywane były podczas lekcji szkolnych. Z czasem doceniło je szersze grono odbiorców, szczególnie miłośnicy historii nowożytnej.

W wersji demonstracyjnej udostępniono scenariusz „The July Crisis”, osadzony w roku 1914 tuż przed zamachem na arcyksięcia austriackiego. Gracze zostaną postawieni przed szeregiem trudnych decyzji, zależnie od państwa, którym postanowią pokierować. Rozgrywka rozpoczyna się w tym samym momencie, co w scenariuszu w pełnej wersji gry, jednak ilość tur jest ograniczona, a zagrać można jedynie Austro-Węgrami.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl