Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

MechWarrior 4: Mercenaries - MekTek Mechwarrior 4: Mercenaries v.14122016 - Mod do gry - Download

Plik MekTek Mechwarrior 4: Mercenaries v.14122016 to modyfikacja do gry MechWarrior 4: Mercenaries z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1888,4 MB

data aktualizacji20 marca 2017

pobrań9704

pobrań (7 dni)37

Pobierz plik za darmo
MechWarrior 4: Mercenaries mod MekTek Mechwarrior 4: Mercenaries v.final

W tym archiwum znajdziecie specjalną wersję symulatora wielkich robotów Mechwarrior 4: Mercenaries, opracowaną przez zespół moderów MekTek. Przerobili oni oryginalną grę, poprawiając grafikę i zbalansowanie rozgrywki, usuwając błędy i nieścisłości fabularne oraz zapewniając wsparcie dla sieciowego trybu multiplayer. Ponadto całośc opracowano tak, aby ułatwić fanom pobieranie dodatkowych map i skórek.

Co ważne, MekTek uzyskał zgodę of firmy Microsoft na wypuszczenie z modem pełnej wersji gry. Nie musimy więc posiadać oryginalnego pudełkowego wydania i zamiast tego wszystko co potrzeba znajduje się w archiwum. Obejmuje to także kampanie fabularne.

Projekt jest samodzielną darmową grą. Aby go zainstalować wystarczy wypakować archiwum do dowolnego folderu. Przed rozpoczęciem zabawy polecamy uruchomienie pliku autoconfig_MERCS.exe, który pozwoli Wam skonfigurować opcje graficzne.

Natomiast samą grę uruchamia się plikiem MW4Mercs.exe

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.10.2018 18:49
spokojny parapet
2
Junior

czyli jak to zainstaluję to mogę od razu grać? w sensie że nie potrzebuję MW 4 merc?