Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

A Golden Wake - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry A Golden Wake z gatunku Gry Przygodowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku121,9 MB

pobrań9898

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji6 października 2014

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

A Golden Wake demo  - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Wersja demonstracyjna gry A Golden Wake, niezależnej przygodówki wyprodukowanej przez amerykańskie studio Grundislav Games we współpracy z zespołem Wadjet Eye Games, znanym z takich pozycji, jak The Shivah, Blackwell, Gemini Rue czy też Resonance.

Wydarzenia przedstawione w produkcji rozgrywają się w latach dwudziestych XX wieku w Coral Gables na Florydzie. Głównym bohaterem tytułu jest Alfie Banks, zupełnie zwyczajny mężczyzna handlujący nieruchomościami, który jednak marzy o szybkim wzbogaceniu się. Wchodzi on więc w konszachty z podejrzanymi typami i bierze udział w ciemnych interesach. W trakcie gry spotka on skorumpowanych polityków i urzędników, przemytników różnego sortu, podejrzanych sprzedawców, mafiosów i zabójców do wynajęcia. Historia zaprezentowana w grze jest luźno oparta na prawdziwych wydarzeniach i wykorzystuje historyczne postaci i lokacje.

  • data aktualizacji: 6 października 2014
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 121,9 MB

Pliki do gry A Golden Wake

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

A Golden Wake demo 121,9 MB 2014.10.06 9,9K 4