Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - BlackLand v.1.6 - Mod do gry - Download

Plik BlackLand v.1.6 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku150,5 MB

pobrań10753

pobrań (7 dni)8

data aktualizacji22 października 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod BlackLand v.1.6.1

BlackLand to potężna modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skryim, której autorem jest

Opis:

Mod wprowadza do gry nową mini-kampanię, osadzoną na tytułowej wyspie. Jej mieszkańców trapią liczne problemy i proszą oni bohatera gracza o ich rozwiązanie . Szybko okazuje się, że wszystkie te sprawy mogą być ze sobą powiązane. Autor przygotował zupełnie nowe tereny, wioski, lochy, postacie, zaklęcia i misje oraz zestaw mini gierek. Wszystko to w sumie starcza na około 10-20 godzin zabawy.

Ponadto dostępny jest opcjonalny tryb survivalowy, w którym uzbrojenie i zbroje ulegają zużyciu, a postać gracza potrzebuje regularnych posiłków.

Mod to dodaje zupełnie nowe tereny, przez co nie kłuci się z innymi modyfikacjami. Wyjątkiem jest Ultimate Follower Overhaul.

Instrukcje:

BlackLand do działania wymaga, abyście posiadali pakiet Skyrim Script Extender. Są dwie metody zainstalowania modyfikacji. Jeśli lubicie proste rozwiązania, to wykorzystajcie program Nexus Mod Manager. Jego obsługa jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch Skyrim”.

The Elder Scrolls V: Skyrim mod BlackLand v.1.6.1

Jeśli macie problemy z modem to sprawdźcie jego rozmiar, jeśli jest on mniejszy niż 200 MB to oznacza, że Nexus Mod Manager go zepsuł. W takim wypadku odinstalujcie moda i zainstalujcie go ręcznie według poniższych instrukcji:

  1. ściągnijcie moda na dysk twardy;
  2. wypakujcie archiwum do folderu z grą np. C:\Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim\) – pamiętajcie, że warto najpierw zrobić kopię zapasową! uruchomcie Skyrima;
  3. wybierzcie opcję językową; kliknijcie na „Pliki danych”;
  4. wybierzcie zainstalowanego moda z listy i kliknijcie na „Wczytaj pliki”, a następnie „OK”;
  5. uruchomcie grę.
  • data aktualizacji: 22 października 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 150,5 MB