Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Elder Scrolls V: Skyrim - Realistic Needs and Diseases v.1.9.10 - Mod do gry - Download

Plik Realistic Needs and Diseases v.1.9.10 to modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku5,5 MB

pobrań14309

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji14 października 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Realistic Needs and Diseases v.1.9.10

Realistic Needs and Diseases to modyfikacja do The Elder Scrolls V: Skyrim, której autorem jest perseid9.

Opis:

Mod rozbudowuje system jedzenia oraz chorób, czyniąc je bardziej realistycznymi. Jednocześnie autor nie posunął się za daleko i wprowadzone zmiany nie przeobrażają gry w symulator dietetyka. Po zainstalowaniu projektu musimy m.in. gotować znalezione potrawy, unikać zepsutych produktów i pilnować świeżości jedzenia w ekwipunku. Wprowadzono 6 poziomów głodu, a także po 5 poziomów pragnienia, upojenia alkoholowego oraz zmęczenia, a wszystkim im towarzyszą odpowiednie powikłania. Podobnie rozbudowano system chorób i wymagają one wyleczenia, gdyż inaczej mogą przeobrazić się w coś bardziej niebezpiecznego dla zdrowia bohatera.

Instrukcje:

Mod do działania wymaga, abyście posiadali pakiet Skyrim Script Extender.

Są dwie metody zainstalowania modyfikacji. Jeśli lubicie proste rozwiązania, to wykorzystajcie program Nexus Mod Manager. Jego obsługa jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch Skyrim”.

The Elder Scrolls V: Skyrim mod Realistic Needs and Diseases v.1.9.10

Podczas instalacji wyskoczy okienko, w którym będziecie mogli aktywować opcjonalne elementy, w tym zwłaszcza te zapewniające kompatybilność z dodatkami DLC.

Mimo to, niektórzy z Was mogą jednak chcieć zainstalować moda ręcznie. Aby to zrobić:

  1. ściągnijcie moda na dysk twardy;
  2. wklejcie pliki z katalogu „00 Core –Main Files” do folderu z grą, do katalogu „Data” (np. C:\Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim\data) – pamiętajcie, że warto najpierw zrobić kopię zapasową! uruchomcie Skyrima;
  3. wybierzcie opcję językową;
  4. kliknijcie na „Pliki danych”;
  5. wybierzcie zainstalowanego moda z listy i kliknijcie na „Wczytaj pliki”, a następnie „OK”;
  6. uruchomcie grę.

W archiwum znajdują się także inne katalogi zapewniające kompatybilność z dodatkami DLC i innymi modami. Jeśli posiadacie te dodatki lub modyfikacje to zróbcie z nimi to samo co w instrukcji powyżej.

  • data aktualizacji: 14 października 2018
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 5,5 MB