Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Fallout: New Vegas - Fallout New Vegas Redesigned 2 v.2.13 - Mod do gry - Download

Plik Fallout New Vegas Redesigned 2 v.2.13 to modyfikacja do gry Fallout: New Vegas z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku137,8 MB

pobrań8831

pobrań (7 dni)8

data aktualizacji28 maja 2017

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Po lewej stronie wersja pierwotna, po prawej twarz zmodyfikowana przez Redesigned 2. - 2014-03-31
Po lewej stronie wersja pierwotna, po prawej twarz zmodyfikowana przez Redesigned 2.

Fallout New Vegas Redesigned 2 to modyfikacja, której celem jest ulepszenie wyglądu twarzy postaci. Poprawiono złe tekstury oraz niewłaściwe proporcje i dopasowano wygląd bohaterów do ich osobowości. Autor ręcznie przerobił każdy model, dbając o to, aby zachować klimat pierwowzoru. Mod nie wprowadza więc do wirtualnego świata ludzi o aparycji zawodowych modelek i modeli. Zamiast tego twórca postawił na realizm i sprawił, że postacie nie wyglądają już jak pokraczne lalki.

Modyfikacja koncentruje się na twarzach, ale autor przerobił również kilka tekstur oraz modeli uzbrojenia oraz innych obiektów.

Projekt do działania wymaga New Vegas Script Extender. Do zainstalowania moda użyjcie programu Nexus Mod Manager. Korzystając z niego trzeba dać znać programowi, że mamy zainstalowane New Vegas Script Extender. Dlatego przy opcji „Launch fallout New Vegas” musicie kliknąć rozwijane menu i wybrać opcje „Launch NVSE".

Fallout: New Vegas mod Fallout New Vegas Redesigned 2 v.

Sama obsługa Nexus Mod Managera jest bardzo łatwa. Wystarczy wskazać mu pobrane archiwum z modem (za pomocą opcji „Add Mod From File”, czyli pierwszego przycisku na lewym pasku ikon), a po jego dodaniu odnaleźć go w zakładce „Mods”, zaznaczyć, a następnie aktywować funkcją opisaną jako „Activates The Selected Mod, czyli drugim przyciskiem na lewym pasku ikon. Gdy już aktywujcie wszystkie pożądane mody wystarczy uruchomić grę przyciskiem „Launch NVSE”.

Fallout: New Vegas mod Fallout New Vegas Redesigned 2 v.

Mod wymaga także uaktywnienia opcji Archive Invalidation. Wykonacie to w programie Nexus Mod Manager w sekcji Tools. Wygląda ona tak jak poniżej, to macie ustawione wszystko dobrze.

Fallout: New Vegas mod Fallout New Vegas Redesigned 2 v.
  • data aktualizacji: 28 maja 2017
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 137,8 MB