Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Schizm II: Kameleon - UK - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Schizm II: Kameleon z gatunku Gry Przygodowe w wersji UK na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku151,7 MB

data aktualizacji19 kwietnia 2004

pobrań2054

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Mysterious Journey 2: Chameleon to druga część znakomitego dzieła firmy Detalion, a wydanego przez rzeszowskie Studio LK Avalon, czyli gry przygodowej Schizm. Podobnie jak to miało miejsce w poprzedniczce, tak i tu w pracach nad scenariuszem i grą w ogóle, czynny udział brał znany australijski pisarz science fiction - Terry Dowling.

Akcja gry osadzona została w realiach science fiction, jednak toczy się w całkowicie innym świecie niż w części pierwszej, inni są również główni bohaterowie. Do znaczących różnic pomiędzy dwoma grami zaliczyć należy także to, iż w Chameleon akcja ukazana jest przy pomocy silnika graficznego znanego z gry No One Lives Forever 2, tj. LithTech Jupiter (rendering w czasie rzeczywistym, widok z perspektywy pierwszej osoby), poprzednio zaś mieliśmy do czynienia z pre-renderowaną grafiką.

Uwaga: W demie znajdują się dwa poziomy: „The Three” oraz „Ansala Sea Gate”.

  • data aktualizacji: 19 kwietnia 2004
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 151,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl