Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Perimeter - SP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Perimeter z gatunku Gry Strategiczne w wersji SP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku179 MB

data aktualizacji19 kwietnia 2004

pobrań1136

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Strategia czasu rzeczywistego, przenosząca nas do odległej przyszłości. Obejmujemy kontrolę nad jednym z dwóch odłamów ludzi podróżujących od setek lat po wszechświecie, w poszukiwaniu nowego domu Terra, wolnego od kataklizmów i spuścizny starej Ziemi. Frakcja Exodus to ludzie zdecydowani dalej kontynuować poszukiwania nowego domu, natomiast Harkbackhood to ci, który zwątpili i pragną powrócić na tzw. stare śmieci. Kontrolując każdą z frakcji możemy wykorzystać trzy różnorodne ugrupowania wchodzące w jej skład, tj. Trust, specjalizująca się w tzw. terraformingu, czyli kształtowaniu środowiska na potrzeby ludzi, Congregation, odpowiedzialna za tworzenie wielkich pól siłowych wokół instalacji naziemnych oraz Legion, zajmująca się formowaniem sił militarnych. Akcja gry toczy się w szeregu odizolowanych światów, połączonych ze sobą specjalnymi portalami, dzięki którym możliwe jest poruszanie się między nimi. Każda z kolejnych misji umiejscowienia jest w jednym z tych światów, a naszym zadaniem jest przejęcie nad nim kontroli.

Uwaga: Demo pozwala na rozgrywkę jednoosobową. Oferuje tutorial, jedną misję z kampanii „Isoland” oraz dwie mapy bitewne „Fish” i „Tini”.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl