Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Armed & Dangerous - +3 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Armed & Dangerous . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku101 KB

pobrań1713

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji16 marca 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Wgraj trainera do podkatalogu GameData znajdującego się w katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, a następnie korzystając z przycisku „Run Game” uruchom samą grę. Podczas rozgrywki skorzystaj z poniższych klawiszy:

F1 - nieograniczona ilość amunicji

F2 - nieograniczona ilość przedmiotów specjalnych

F3 - nieograniczona ilość życia

  • data aktualizacji: 16 marca 2004
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 101 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Armed & Dangerous

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Armed & Dangerous - +3 trainer trainer 101 KB 2004.03.16 1,7K 0