Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Half-Life 2 - Eclipse v.1.02 - Mod do gry - Download

Plik Eclipse v.1.02 to modyfikacja do gry Half-Life 2 z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku253,2 MB

data aktualizacji24 października 2013

pobrań958

pobrań (7 dni)2

Pobierz plik za darmo
Half-Life 2 mod Eclipse v.1.02

Eclipse to projekt studentów z akademii Guildhall School of Music & Drama, którzy wykorzystali silnik Half-Life 2 do opracowania zupełnie nowej przygodowej gry akcji. Osadzona ona została w pełnej magii tytułowej krainie fantasy. Wcielamy się w młodą czarodziejkę imieniem Violet, którą obserwujemy z kamery umieszczonej za jej plecami. Jej celem jest odnalezienie pradawnego artefaktu, pozwalającego według legend na teleportację.

Podczas zabawy musimy walczyć z licznymi przeciwnikami i rozwiązywać zagadki. Nie zabrakło również sekcji platformówkowych. Podczas pokonywania wszystkich tych wyzwań sterowana przez nas bohaterka polega głównie na własnych mocach magicznych. Główną z nich jest telekineza, czyli umiejętność poruszania przedmiotami za pomocą umysłu. Z czasem zdobywa również inne zaklęcia, w tym czar przywołujący kule ognia.

Poza główną kampanią, która starcza na jakieś 2-3 godziny mod oferuje również tryb survivalowy, gdzie zabawa sprowadza się do odpierania ataków niekończących się hord wrogów.

Aby zainstalować moda musicie:

1.Wypakować archiwum.

2.Uzyskany w ten sposób katalog „LostUnderTheSnow” skopiować do „...\Steam\steamapps\sourcemods\”

3.Po ponownym uruchomieniu Steam mod znajdziecie w liście gier.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl