Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Gangland - SP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Gangland z gatunku Gry Strategiczne w wersji SP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku124,9 MB

pobrań2760

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji23 lutego 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Gangland to gra-hybryda zawierająca w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego, cRPG oraz gier akcji/FPS, traktująca o przemocy i zorganizowanej przestępczości. Akcja osadzona została w sycylijskich klimatach (szereg nawiązań do takich znanych produkcji filmowych jak: Ojciec Chrzestny, Chłopcy z ferajny, oraz popularnego serialu telewizyjnego Rodzina Soprano). W trybie single player stajemy się Mario, jednym z pięciu braci (tj. Mario, Romano, Angelo, Sonny, Chico). Wszyscy oni dorastali razem na Sycylii otoczeni opieką dziadków. Z czasem trzech z nich, Romano, Angelo, Sonny, nie będąc zadowolonymi z prostego śródziemnomorskiego życia zabili swego brata Chico i udali się do Ameryki z zamiarem rozpoczęcia ekscytującej kariery kryminalnej. Ostatni z braci, w którego wciela się gracz, wyrusza za nimi z zamiarem wymierzenia sprawiedliwości. Pierwszą osobą, którą odwiedzi będzie jego wuj Vincente i tu rozpocznie swą karierę mafijną...

Uwaga: Demo pozwala tylko na grę jednoosobową. Zawiera dwie misje typu Conquest – „Meeting Vincenzo” oraz „Streetgirls Missing” i jedną misję typu Challenge – „Big Mamma Challenge”.

  • data aktualizacji: 23 lutego 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 124,9 MB

Pliki do gry Gangland

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Gangland - v.1.4 patch 47,1 MB 2004.09.20 8,3K 4
Gangland - SP demo 124,9 MB 2004.02.23 2,8K 0