Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Men of War - 3000 Miles to Tokyo - Mod do gry - Download

Plik 3000 Miles to Tokyo to modyfikacja do gry Men of War z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku683,5 MB

data aktualizacji26 maja 2013

pobrań7199

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

3000 Miles To Tokyo to potężna fanowska kampania do gry Men of War. Gracz obejmuje dowództwo nad wojskami amerykańskimi w czasie II wojny światowej i jego zadaniem jest rozbicie sił japońskich. Modyfikacja oferuje zestaw dopracowanych misji, wśród których znalazły się słynne starcia takie jak Bitwa o Tarawę oraz Rajd na Makin.  Aby odtworzyć te potyczki oraz biorące w nich udział armie autorzy wprowadzili masę nowych modeli postaci oraz obiektów otoczenia. Wiele z tych elementów zaczerpnięto z innych gier, nie tylko tych należących do serii Men of War.

Aby zainstalować moda należy wypakować archiwum, a następnie przenieść uzyskany w ten sposób katalog " 3000milestotokyo" do katalogu "...Men of War\mods" (jeśli nie macie katalogu "mods" to sami go stwórzcie).

Uwaga! Mod został zaprojektowany pod system Windows XP i niektórzy użytkownicy Windowsa 7 mają problem z załadowaniem czwartej misji. Jeśli u Was pojawi się ten problem to wejdzcie do katalogu „...Men of War\mods\3000milestotokyo\resource\map\single\” i skasujcie „tarawa”. To spowoduje, że gra pominię te misję.

  • data aktualizacji: 26 maja 2013
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 683,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl