Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

World Championship Pool 2004 - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry World Championship Pool 2004 z gatunku Gry Sportowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku92,5 MB

pobrań2015

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji14 stycznia 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

World Championship Pool 2004 to najnowsza odsłona wirtualnego cyklu symulacji gry w bilard. Na potrzeby programu autorzy wykupili oficjalną licencję na wykorzystanie wizerunku czołowych zawodników tego sportu, nazw sponsorów czy turniejów. Do wyboru mamy więc takie sławy, jak Earl Strickland czy Oliver Ortmann. Nic nie stoi również na przeszkodzie ku temu, żebyśmy stworzyli własną postać - jej umiejętności (precyzja, siła uderzenia, itd.) rosną stopniowo, wraz z każdą rozegraną partią.

Prezentacja kolejnych zawodów utrzymana jest w telewizyjnym stylu - wydarzenia obserwujemy z kilku kamer umieszczonych w różnych miejscach na stole, ponad nim, czy w jego okolicach (żeby dobrze ocenić zaistniałą sytuację). Bardzo wiernie odtworzono także wygląd całego dostępnego sprzętu oraz samych lokali, w jakich odbywają się turnieje. Autorzy z brytyjskiego studia Blade Interactive przygotowali również realistyczny model fizyczny poruszania się bili oraz tryb rozgrywki wieloosobowej. Wartym odnotowania jest fakt, że World Championship Pool 2004 jest pierwszą, „sieciową” symulacją bilarda, która została wydana na konsolę Sony PlayStation 2.

  • data aktualizacji: 14 stycznia 2004
  • kategoria gry: Sportowe
  • rozmiar pliku: 92,5 MB

Pliki do gry World Championship Pool 2004

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

World Championship Pool 2004 demo 92,5 MB 2004.01.14 2K 1