Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Druga Wojna Światowa: Eskadra Orłów - PL - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Druga Wojna Światowa: Eskadra Orłów z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji PL na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku50,3 MB

data aktualizacji5 stycznia 2004

pobrań4005

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Zręcznościowy symulator lotu, którego akcja toczy się podczas II Wojny Światowej, a dokładniej w czasie walk na Pacyfiku pomiędzy siłami amerykańskimi i japońskimi. Akcja gry zaczyna się w momencie ataku na Pearl Harbor, a gracz wciela się w jednego z pilotów amerykańskich wówczas stacjonujących ze swoją eskadrą na lotniskowcu.

Autorzy przygotowali 20 różnych misji, które jednak nie ograniczają się tylko do zestrzeliwania wszystkich wrogich samolotów jakie znajdą się w zasięgu wzroku. Takie zadania są również oczywiście obecne, ale oprócz tego trzeba też m.in. niszczyć japońskie okręty, uczestniczyć w atakach bombowych na wyspy okupowane przez przeciwnika, jak również obsługiwać działka przeciwlotnicze i artylerię w czasie jego ataku na nasze pozycje. Rozgrywkę w czasie całej gry można więc podzielić na dwie części – tę, w której zasiadamy w kokpicie myśliwca Hellcat lub bombowca Dauntless, oraz tę, gdzie musimy z ziemi powstrzymywać przeciwników przy pomocy wspomnianych już działek przeciwlotniczych, etc. Dzięki temu gra nie jest nudna i cały czas dzieje się coś ciekawego. Wpływ na to ma też niewątpliwie odpowiednie zbalansowanie tego tytułu – autorzy starali się dobrze wyważyć elementy typowe dla gier zręcznościowych z realizmem znanym z najróżniejszych symulatorów lotu, aby rozgrywka była strawna zarówno dla amatorów jak i prawdziwych wirtualnych pilotów.

Uwaga: Jest to polska wersja demo gry.

  • data aktualizacji: 5 stycznia 2004
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 50,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl