Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne - +2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Max Payne 2: The Fall Of Max Payne . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku41,8 KB

data aktualizacji17 października 2003

pobrań7914

pobrań (7 dni)16

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Max Payne 2: The Fall Of Max Payne trainer +2 trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Wgraj trainera do katalogu, w którym jest zainstalowana gra, uruchom go, włącz lub wyłącz odpowiednie opcje a następnie uruchom samą grę. Dostępne możliwości to:

Unlimited Ammo - nieograniczona ilość amunicji

Unlimited PainKillers - nieograniczona ilość apteczek

  • data aktualizacji: 17 października 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 41,8 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl