Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Angry Birds Rio - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Angry Birds Rio z gatunku Gry Zręcznościowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku49,7 MB

data aktualizacji1 września 2011

pobrań2674

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Angry Birds Rio to efekt współpracy deweloperów z fińskiego studia Rovio Mobile oraz filmowców z wytwórni Blue Sky Studios. Gra przygotowana została jako element promocji trójwymiarowego filmu animowanego „Rio” i początkowo trafiła na platformy mobilne, w tym telefony komórkowe oraz tablety pracujące pod kontrolą systemów operacyjnych iOS oraz Android. Wersja adresowana na komputery PC ukazała się z kilkumiesięcznym opóźnieniem, co spowodowane było m.in. koniecznością wprowadzenia zmian w mechanice sterowania.

W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami serii, Angry Birds Rio wyróżnia się m.in. urozmaiconymi sceneriami (od ponurych magazynów po pełną kolorów, egzotyczną dżunglę) oraz nowym rodzajem przeciwników (miejsce zachłannych świnek zajęły małpy marmozety). Podstawą zabawy pozostało strzelanie z procy przy pomocy ptaków-pocisków. Warto jednak odnotować, że na niektórych planszach celem nie jest wyeliminowanie wrogów, ale uwolnienie ptaków uwięzionych w klatkach.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 1 września 2011
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 49,7 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl