Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Might & Magic: Heroes VI - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Might & Magic: Heroes VI z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku4327,5 MB

data aktualizacji17 sierpnia 2011

pobrań22352

pobrań (7 dni)19

Pobierz plik za darmo
Might & Magic: Heroes VI demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Might & Magic: Heroes VI tradycyjnie stanowi połączenie turowej strategii z elementami RPG. W czasie zabawy przychodzi nam zwiedzać ogromne mapy, zbierać tony surowców i budować nadzwyczajne miasta. Możemy rozwijać bohaterów, rekrutować jednostki i toczyć boje na pięknych mapach bitewnych. Gra oferuje ponadto sporą swobodę w odgrywaniu postaci dzięki wprowadzeniu systemu reputacji, który mocno wpływa na dalszy przebieg rozgrywki. Sporą atrakcją jest rozbudowany bestiariusz wypełniony po brzegi nowymi niebezpiecznymi potworami.

Rozgrywka toczy się w systemie turowym i jej podstawowe założenia przypominają te obecne w poprzedniej części. Nie obyło się jednak bez wielu ulepszeń i zmian. Zrezygnowano z osobnych ekranów miast na rzecz bezpośredniego zaprezentowania ich w całości na mapie. Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy by ocenić jak rozwinięty jest dany gród. Ponadto, teraz po zdobyciu zamku przeciwnika możemy przekształcić go na miasto należące do naszej frakcji. Np. podbijając Niebo demonami, jednym kliknięciem zamienimy je w Inferno, by móc produkować sojusznicze jednostki i zyskać premie do obrony.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 17 sierpnia 2011
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 4327,5 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl