Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Black Mirror III - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Black Mirror III z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku819,1 MB

data aktualizacji6 kwietnia 2011

pobrań3192

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo
Black Mirror III demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

W The Black Mirror III gracz ponownie trafia do zamku Black Mirror w miejscowości Willow Creek, a także zwiedza otaczające go tereny. W sumie autorzy zdecydowali się na umieszczenie w grze 62 lokacji – w tym kilkunastu znanych z poprzednich odsłon, aczkolwiek poddanych licznych zmianom graficznym. Sama historia – podzielona na sześć, ekscytujących rozdziałów – nawiązuje do drugiej odsłony serii, a także pozwala wcielić się także w drugą grywalną postać, która wspiera Darrena w jego misji.

The Black Mirror III zachowuje znany z poprzednich części serii nastrój grozy. Pozostaje przy tym z nimi w zgodzie na płaszczyźnie modelu rozgrywki, opierającego się na odnajdywaniu i umiejętnym używaniu interaktywnych obiektów, rozwiązywaniu mniej lub bardziej złożonych zagadek logicznych oraz przepytywaniu napotykanych postaci niezależnych.

Black Mirror III jest standardową przygodówką point & click, oferującą znaną z poprzednich odsłon mechanikę rozgrywki. Podobnie jak w poprzedniczkach, tak i tutaj zastosowano udane połączenie szczegółowo renderowanych, dwuwymiarowych teł oraz pełnych detali, trójwymiarowych modeli postaci (tzw. 2,5D). Odpowiednią jakość oprawy zapewnia podrasowany silnik graficzny znany z Black Mirror II.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 6 kwietnia 2011
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 819,1 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl