Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

The Ball - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry The Ball z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku490,4 MB

pobrań2170

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji8 listopada 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

The Ball to gra akcji z silnym wątkiem logicznym. Projekt rozpoczął żywot jako modyfikacja do Unreal Tournament III, jednak dzięki wypuszczeniu przez Epic Games Unreal Development Kit, twórcy mogli przeobrazić swój projekt w komercyjną i profesjonalną produkcję.

Wcielamy się w archeologa, który podczas badania wygasłego wulkanu zostaje uwięziony w podziemnym tunelu. Szukając wyjścia natrafia na prastare ruiny dawno wymarłej cywilizacji. Interakcja ze światem gry odbywa się za pomocą tajemniczej metalowej kuli, która posłuży nam jako narzędzie do rozwiązywania zagadek oraz jako broń. To drugie zastosowanie okaże się wyjątkowo pomocne. Budowniczy tego miejsca wymarli wiele stuleci temu, ale ich miejsce zajęły przeróżnej maści potwory, które teraz są jedynymi strażnikami ruin.

Uwaga: Demo pozwala na przejście jednego etapu z pełnej wersji gry. Ponadto zawiera jedną z map do potyczek w trybie Survival Mode.

  • data aktualizacji: 8 listopada 2010
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 490,4 MB

Pliki do gry The Ball

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

The Ball - ENG demo 490,4 MB 2010.11.08 2,2K 1