Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Disciples III: Odrodzenie - +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Disciples III: Odrodzenie . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku320,9 KB

data aktualizacji27 lipca 2010

pobrań3188

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Disciples III: Odrodzenie trainer +5 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – maksymalne zdrowie

NUMPAD2 – zabijanie przeciwników jednym atakiem

NUMPAD3 – maksymalna ilość dóbr

NUMPAD4 – punkty ruchu

NUMPAD5 – punkty statystyk

NUMPAD6 – wyłączenie wszystkich ułatwień

  • data aktualizacji: 27 lipca 2010
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 320,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl