Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

SBK X: Superbike World Championship - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry SBK X: Superbike World Championship z gatunku Gry Wyścigi w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku770,3 MB

data aktualizacji26 maja 2010

pobrań28077

pobrań (7 dni)29

Pobierz plik za darmo

SBK X to kolejna odsłona popularnej serii wyścigów motocyklowych SBK, od lat tworzonej przez włoskie studio Milestone. Tytuł umożliwia graczom zabawę w kilku dostępnych trybach rozgrywki. Jednym z nich jest rozbudowana Kariera, w której do naszych zadań należy realizacja wyznaczanych przez zespół celów, stopniowe wspinanie się po drabince kariery oraz udział w przeprowadzanych treningach i testach.

Pierwszym etapem rozgrywki jest stworzenie wirtualnego alter ego gracza, czyli kierowcy którego poczynaniami będzie on kierował. Wśród parametrów jakie można określić znajdują się między innymi: imię, data urodzenia, wzrost, wygląd, styl jazdy oraz ksywka. Wszelkie decyzje w trybie Kariery podejmowane są z poziomu menu, któremu twórcy nadali formę wirtualnego biura. Gracz może w nim zarządzać wieloma ustawieniami: przebierać w ofertach pracy, sprawdzać pocztę oraz podejmować decyzje o podpisaniu kontraktu z nowym zespołem. Ilość dostępnych ekip zmienia się adekwatnie do naszych poczynań na torze i uzależniona jest od poziomu reputacji.

Uwaga: Demo zawiera jeden tor, umiejscowiony w Portugalii – Portimao. Dostępnych jest dwóch grywalnych zawodników: Max Biaggi na motorze Aprilia RSV4 (kategoria Superbike) oraz Cal Crutchlow (kategoria Supersport) na Yamaha R6.

  • data aktualizacji: 26 maja 2010
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 770,3 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl