Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Delta Force: Helikopter w Ogniu - +3 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Delta Force: Helikopter w Ogniu . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku82,2 KB

data aktualizacji27 marca 2003

pobrań24342

pobrań (7 dni)56

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Trainer:

Jest to programik który musi działać razem z grą. Gdy uruchomisz grę użyj klawiszy ALT+TAB i przełącz się do Windows uruchom trainera, ustaw co potrzebujesz następnie używając tych samych klawiszy wróć do gry.

F9 – przywraca normalne ustawienia

F10 – zamraża cel

F11 – nieograniczona amunicja

F12 – nieograniczone zdrowie

Nie zamykaj trainera dopóki nie zamkniesz gry.

Trainer jest przeznaczony do konkretnej wersji gry

  • data aktualizacji: 27 marca 2003
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 82,2 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl