Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Defense Grid: The Awakening - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Defense Grid: The Awakening z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku237,2 MB

pobrań3773

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji15 stycznia 2009

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Defense Grid: The Awakening to kolejna wariacja na temat przewijający się w całkiem sporej ilości gier, głównie flashowych. Naszą bazę atakują kolejne fale przeciwników, a my, mając do dyspozycji różnego rodzaju wieżyczki, usiłujemy nie dopuścić oponentów do unicestwienia nas.

Tym razem jednak ten prosty pomysł przeniesiono na komputery osobiste, a dodatkowo uczyniono to implementując go w grafice 3D. Całość okraszono miłymi dla oka otoczeniami, spektakularnymi wybuchami i efektami graficznymi oraz dynamiczną i energetyczną ścieżką dźwiękową. Wykazano się także inwencją jeśli chodzi o rodzaje przeciwników – atakują nas nie tylko hordy coraz szybszych czy silniejszych robotów – niektóre z nich posiadają bowiem zdolność kamuflażu i widoczne są dopiero w bardzo bliskiej odległości od naszych wieżyczek, bądź też potrafią ukryć poruszające się w ich pobliżu wrogie jednostki, a nawet skrywać ich pewną ilość w swoim wnętrzu. W sumie w skład wrogich armii wchodzi 15 różnych rodzajów przeciwników.

  • data aktualizacji: 15 stycznia 2009
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 237,2 MB

Pliki do gry Defense Grid: The Awakening

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Defense Grid: The Awakening - v.1.1 patch 5,6 MB 2009.08.10 2,4K 1
Defense Grid: The Awakening demo 237,2 MB 2009.01.15 3,8K 0