Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Na Dzikim Zachodzie: Przygody Lucky Luke'a - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Na Dzikim Zachodzie: Przygody Lucky Luke'a z gatunku Gry Zręcznościowe na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku384 MB

data aktualizacji10 stycznia 2008

pobrań5680

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Go West: A Lucky Luke Adventure to wypełniona akcją platformówka, traktująca o najszybszym rewolwerowcu na Dzikim Zachodzie imieniem Luke. Niniejsza pozycja powstała w oparciu o animowany film o tym samym tytule, a który to bazuje na komiksie Lucky Luke: The Caravan. Dedykowano ją posiadaczom PeCetów oraz konsol Wii i Nintendo DS.

Wcielając się w Luke’a gracz bierze udział w eskorcie niebezpiecznych braci Dalton do Nowego Jorku. Jednak przestępcy po raz kolejny uciekają, zapewniając protagoniście masę przygód i nie pozwalając, aby ten się nudził. Rzecz jasna owi awanturnicy rabują pierwszy napotkany bank, sieją zamęt i robią wiele innych rzeczy, które wychodzą im najlepiej. Dzielny kowboj bez przerwy depcze im po piętach i wraz ze swoim wiernym koniem zwanym Jolly Jumper stara się jak może, aby ponownie ich złapać. Przy okazji bohater przemierza ziemię zamieszkiwaną przez groźnych Indian, spotyka innych stróżów prawa i przeszukuje pociąg, aby znaleźć łup ukryty przez złodziei.

Uwaga: Demo pozwala na spróbowanie się w kilku mini grach, w tym jeździe konnej i walce na pieści w barze.

  • data aktualizacji: 10 stycznia 2008
  • kategoria gry: Zręcznościowe
  • rozmiar pliku: 384 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl