Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Universal Combat - Pełna wersja gry - Download

Pobierz i zagraj za darmo i legalnie w pełną wersję gry Universal Combat z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuPełna wersja gry

rozmiar pliku445,4 MB

data aktualizacji3 stycznia 2008

pobrań8319

pobrań (7 dni)22

Pobierz plik za darmo

Piąta odsłona słynnej już serii futurystycznych symulatorów kosmicznych „Battlecruiser” o, jak to ujmują twórcy, „iście epickich rozmiarach”. W stosunku do poprzednich edycji idea gry uległa pewnym zmianom – do produkcji będącej czystą gwiezdną symulacją o ogromnym rozmachu (co reprezentowały poprzednie części) dodano sporą ilość elementów dynamicznej akcji. W Universal Combat grający ma całkowitą dowolność w wyborze swej roli w grze, może udać się w każde miejsce wszechświata i robić co zechce, tj. dowodzić ogromnymi statkami kosmicznymi (każdy z pełną załogą, począwszy od podrzędnych członków załogi, aż do oficerów), pilotować małe wahadłowce, czy też niczym w grze akcji/FPP dowodzić plutonem kosmicznych marines w czasie ataku na wrogą bazę.

Uwaga: Jest to pełna wersja gry, jednakże względem tej dostępnej w sprzedaży detalicznej pozbawiono ją trybu multiplayer oraz pewnych utworów audio.

  • data aktualizacji: 3 stycznia 2008
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 445,4 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl