Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku107,8 MB

pobrań13963

pobrań (7 dni)2

data aktualizacji4 grudnia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

American Long Haul to kolejna, szósta odsłona popularnej serii gier, która pozwala wcielić się w rolę kierowcy tytułowego osiemnastokołowca. W kwestii ogólnej koncepcji, omawiany produkt nie różni się zbytnio od swoich poprzedników. Na początku rozgrywki otrzymujemy określony przez poziom trudności zapas gotówki, jedną z ciężarówek i całkowicie wolną rękę w rozwoju transportowego imperium.

Najważniejszym elementem gry jest jazda ogromną ciężarówką, za pomocą której w American Long Haul przewozi się różnorakie towary. Gracz sam musi szukać zleceń w rozsianych na terenie Ameryki Północnej firmach, a następnie wypełniać je, dostarczając załadowane produkty w określone przez pracodawcę miejsce. W trakcie długotrwałej podróży trzeba dostosować się do warunków panujących na drodze, poruszać się zgodnie z przepisami i pamiętać choćby o takich drobiazgach jak uzupełnianie paliwa, korzystanie ze świateł w czasie jazdy nocnej czy też włączanie kierunkowskazów podczas zmiany kierunku jazdy.

  • data aktualizacji: 4 grudnia 2007
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 107,8 MB

Pliki do gry 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - v.1.01 patch 27,7 MB 2008.04.04 12,1K 5
18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos demo 107,8 MB 2007.12.04 14K 2