Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos z gatunku Gry Symulacje na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku107,8 MB

data aktualizacji4 grudnia 2007

pobrań13557

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

American Long Haul to kolejna, szósta odsłona popularnej serii gier, która pozwala wcielić się w rolę kierowcy tytułowego osiemnastokołowca. W kwestii ogólnej koncepcji, omawiany produkt nie różni się zbytnio od swoich poprzedników. Na początku rozgrywki otrzymujemy określony przez poziom trudności zapas gotówki, jedną z ciężarówek i całkowicie wolną rękę w rozwoju transportowego imperium.

Najważniejszym elementem gry jest jazda ogromną ciężarówką, za pomocą której w American Long Haul przewozi się różnorakie towary. Gracz sam musi szukać zleceń w rozsianych na terenie Ameryki Północnej firmach, a następnie wypełniać je, dostarczając załadowane produkty w określone przez pracodawcę miejsce. W trakcie długotrwałej podróży trzeba dostosować się do warunków panujących na drodze, poruszać się zgodnie z przepisami i pamiętać choćby o takich drobiazgach jak uzupełnianie paliwa, korzystanie ze świateł w czasie jazdy nocnej czy też włączanie kierunkowskazów podczas zmiany kierunku jazdy.

  • data aktualizacji: 4 grudnia 2007
  • kategoria gry: Symulacje
  • rozmiar pliku: 107,8 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl