Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Delaware St. John Volume 3: The Seacliff Tragedy - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Delaware St. John Volume 3: The Seacliff Tragedy . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku502 B

pobrań793

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji17 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum (plik o nazwie settings.ini) do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopię bezpieczeństwa znajdującego się tam pliku, tak aby go nie utracić.

Teraz możesz uruchomić program. Wybierz opcję nowej gry. Będziesz mógł dokonać wyboru pomiędzy dwoma głównymi rozdziałami. Pojawia się więc możliwość opuszczenia pierwszego rozdziału gry.

  • data aktualizacji: 17 października 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 502 B

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Delaware St. John Volume 3: The Seacliff Tragedy

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Delaware St. John Volume 3: The Seacliff Tragedy - Unlocker trainer 502 B 2007.10.17 793 0