Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Avencast: Rise of the Mage - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Avencast: Rise of the Mage z gatunku Gry RPG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku309 MB

data aktualizacji12 października 2007

pobrań3335

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Avencast należy do popularnego gatunku Action/cRPG, który łączy głębię gier fabularnych z szybką, dynamiczną akcją, charakterystyczną dla klasycznych zręcznościówek. Do pewnego stopnia przypomina takie tytuły konsolowe jak Forgotten Realms: Demon Stone czy Daemon Vector.

Nasza historia rozpoczyna się w przepełnionym magią i czarami królestwie Aldgarth. Pewnego nieszczęśliwego dnia niebo rozdarło się na pół, co zaowocowało błyskawicznym desantem piekielnych hord prosto na teren naszej akademii. Głównym adwersarzem jest wielki pan demonów Morgath, stworzony z boskich kryształów, zapewniających mu niewyobrażalną moc i potęgę. Zanim jednak dojdzie do konfrontacji, gracz przeżyje niezliczoną ilość przygód, podzielonych na trzy rozdziały. Rozgrywka wymaga od nas nie tylko refleksu i zręczności, ale i umiejętności sprawnego myślenia i kojarzenia faktów – nie wszystkie przeszkody możemy sforsować mieczem. Dobry pogląd na aktualną sytuację daje nam kamera – akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, jednak widok nie jest ustalony automatycznie i całkowicie swobodnie możemy dostosować kamerę do naszych potrzeb, bez natarczywej ingerencji często zawodnych systemów „inteligentnych”.

Uwaga: Demo oferuje około półtorej godziny rozgrywki. Pozwala na przejście tutorialu oraz na zapoznanie się ze światem Avencasta.

  • data aktualizacji: 12 października 2007
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 309 MB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl