Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Galactic Assault: Więzień Mocy - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Galactic Assault: Więzień Mocy z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku325,5 MB

pobrań7230

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji5 września 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Galactic Assault: Prisoner of Power to gra strategiczna z podziałem na tury, wyprodukowana przez studio Wargaming.net, która nawiązuje do rosyjskiej powieści Arkadija i Borysa Strugackich, znanej w naszym kraju jako Przenicowany świat.

W Galactic Assault: Prisoner of Power do boju staną cztery frakcje (Khonties, Barbarians, Island Empire i Land of the Fathers), zróżnicowane pod względem wyposażenia i dostępnych technologii. Wśród używanych środków zagłady znajdują się nie tylko czołgi i ciężko opancerzone transportowce, ale również jednostki powietrzne. Rywalizacja pomiędzy zwaśnionymi frakcjami toczy się w pełni trójwymiarowym środowisku, z cyklem dnia i nocy oraz zmiennymi warunkami pogodowymi. Dla graczy lubujących się w oglądaniu widowiskowych batalii, przygotowano specjalny tryb kinowy, który pozwala ujrzeć wymianę ognia za pośrednictwem dynamicznej kamery (podobny patent zastosowano m.in. w Star Wars: Empire at War).

Uwaga: Demo zawiera tutorial oraz 3 misje do wykonania.

  • data aktualizacji: 5 września 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 325,5 MB

Pliki do gry Galactic Assault: Więzień Mocy

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Galactic Assault: Więzień Mocy - ENG demo 325,5 MB 2007.09.05 7,2K 0